Karaman Ermenek Çilingir Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Çilingir Eczanesi logo
Çilingir Eczanesi logo

Çilingir Eczanesi

0
(0)

Karaman Ermenek Çilingir Eczanesi. Nöbetçi Çilingir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çilingir Eczanesi Karaman ili Ermenek İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çilingir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çilingir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çilingir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çilingir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çilingir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Mayıs 2022 Pazartesi Karaman Ermenek Nöbetçi Çilingir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çilingir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çilingir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çilingir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çilingir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çilingir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çilingir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çilingir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çilingir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Karaman İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Karaman ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gölyerı Eczanesi

Karaman Merkez Gölyerı Eczanesi. Nöbetçi Gölyerı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Vatan Eczanesi

Karaman Merkez Vatan Eczanesi. Nöbetçi Vatan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Basak Eczanesi

Karaman Ayrancı Basak Eczanesi. Nöbetçi Basak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Karaman Ermenek Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.